CONTACT

Heeft u een vraag, opmerking
of wilt u iets bestellen?
We helpen u graag!

  • 0162 483 400
  • info@vbh-nl.com
  • maandag t/m vrijdag
  • 08.00 – 12.00 13.00 – 17.00
  • zaterdag en zondag gesloten

CONTACT

Heeft u een vraag, opmerking
of wilt u iets bestellen?
We helpen u graag!

  • 0162 483 400
  • info@vbh-nl.com
  • maandag t/m vrijdag
  • 08.00 – 12.00 13.00 – 17.00
  • zaterdag en zondag gesloten

Of neem direct contact op met onze experts

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

EXPERT LOGISTIQ

Bart Louwen

  • +31 6 12 34 56 78
  • bart.louwen@vbh-nl.com

Of neem direct contact op met één van onze experts

Buitendienst

Patrick Kroeze
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium (buitendienst)

+31 (0) 6 – 512 97 606
patrick.kroeze@vbh-nl.com

Kees Jongenelen
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium (buitendienst)

+31 (0) 6 – 515 50 500
kees.jongenelen@vbh-nl.com

Jeremy Strik
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof (buitendienst)

+31 (0) 6 – 515 29 012
jeremy.strik@vbh-nl.com

Peter Banga
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof (buitendienst)

+31 (0) 6 – 515 50 502
peter.banga@vbh-nl.com

Norbert Theunissen
Commercieel Technisch Adviseur
Toegangscontrole en beveiliging
(Buitendienst)

+31 (0) 6 – 132 40 154
norbert.theunissen@vbh-nl.com


Binnendienst

Jeroen Mutsaers
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium

+31 (0) 162 – 483 419
jeroen.mutsaers@vbh-nl.com

Jack Siemons
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium

+31 (0) 162 – 483 412
jack.siemons@vbh-nl.com

Monique de Wit
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium

+31 (0) 162 – 483 416
monique.de.wit@vbh-nl.com

Stijn Ardon
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium

+31 (0) 162 – 483 411
stijn.ardon@vbh-nl.com

Rowin van Drunen
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium / LogiKal

+31 (0) 162 – 483 413
rowin.van.drunen@vbh-nl.com

Lydia Groenendaal
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof

+31 (0) 162 – 483 424
lydia.groenendaal@vbh-nl.com

Werner Buijs
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof

+31 (0) 162 – 483 422
werner.buijs@vbh-nl.com

Jaap Leest
Commercieel Technisch Adviseur
Toegangscontrole en beveiliging

+31 (0) 162 – 483 442
jaap.leest@vbh-nl.com

Wouter Stevens
Commercieel Technisch Adviseur
Toegangscontrole en beveiliging

+31 (0) 162 – 483 441
wouter.stevens@vbh-nl.com
 
 

Of neem direct contact op met een van onze experts

Buitendienst

Patrick Kroeze
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium (buitendienst)


+31 (0) 6 – 512 97 606


patrick.kroeze@vbh-nl.com


Kees Jongenelen
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium (buitendienst)


+31 (0) 6 – 515 50 500


kees.jongenelen@vbh-nl.com


Jeremy Strik
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof (buitendienst)


+31 (0) 6 – 515 29 012


jeremy.strik@vbh-nl.com


Peter Banga
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof (buitendienst)


+31 (0) 6 – 515 50 502


peter.banga@vbh-nl.com


Norbert Theunissen
Commercieel Technisch Adviseur
Electro(buitendienst)


+31 (0) 6 – 132 40 154


norbert.theunissen@vbh-nl.com




Binnendienst

Jeroen Mutsaers
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium


+31 (0) 162 – 483 419


jeroen.mutsaers@vbh-nl.com


Jack Siemons
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium


+31 (0) 162 – 483 412


jack.siemons@vbh-nl.com


Monique de Wit
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium


+31 (0) 162 – 483 416


monique.de.wit@vbh-nl.com


Rowin van Drunen
Commercieel Technisch Adviseur
Aluminium / LogiKal


+31 (0) 162 – 483 413


rowin.van.drunen@vbh-nl.com


Francois Jansen
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof


+31 (0) 162 – 483 426


francois.jansen@vbh-nl.com


Jeannette van Bekhoven
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof


+31 (0) 162 – 483 423


jeannette.van.bekhoven@vbh-nl.com


Werner Buijs
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof


+31 (0) 162 – 483 422


werner.buijs@vbh-nl.com


Lydia Groenendaal
Commercieel Technisch Adviseur
Kunststof


+31 (0) 162 – 483 424


lydia.groenendaal@vbh-nl.com


Jaap Leest
Commercieel Technisch Adviseur
Electro


+31 (0) 162 – 483 442


jaap.leest@vbh-nl.com


Wouter Stevens
Commercieel Technisch Adviseur
Electro


+31 (0) 162 – 483 441


wouter.stevens@vbh-nl.com